TÕMMU SÕSAR

Õunatee musta sõstraga - 22g


Iseloomuga kuiv mustasõstrane õunatee on väärt asemik klaasikesele punaveinile. Tee südame moodustab delikaatne Eestimaine õun, karakteri loob musta sõstra-tüümiani duo.

Lisa ostukorvi2,50 €
Koguse ja kohaletoimetamise viisi saab valida pärast toote lisamist ostukorvi.


Koostisosad: Külmkuivatatud õun (70%) ja must sõstar (25%); tüümian; kontsentreeritud mahl: õun (ilma lisatud suhkruta); kaneel; nelk; aniis.

Hea teada! Enne tee valmistamist raputage pakki, et teepuru seguneks ühtlaselt. Kuna tee on naturaalne ja suurte tükkidega, siis parima maitseelamuse saamiseks soovitame teepuru panna tassi põhja või võimalikult suurde sõela. Nii pääseb kuum vesi teepurule hästi ligi ning tulemuseks on aromaatne ja maitseküllane tee.

Valmistamine: Pange 2 teelusikat (u 6 g) teepuru ja kallake peale 2 dl keevat vett. Korraliku tõmmise saamiseks oleks hea tee läbi segada. Kui soovite kangemat teed või kasutate suuremat tassi, lisage kolmas lusikatäis teepuru. Laske tõmmata 5 minutit.
Väikesest pakist (15g-30g) saab ühe suure kannu (1,5l) või 2 väikest kannu teed.

Hea nipp! Kallates purule teist korda keeva vee, saate mõnusalt kerge tee.

Säilitage toatemperatuuril kuivas ja suletud pakendis, vältige otsest päikesevalgust. Tee võib avatud pakis niiskuda, kvaliteeti see ei vähenda.


 
 

Nautisid Tõmmut sõsarat?

Jaga seda oma sõpradega!
Lisa ostukorvi2,50 €