TAEVAKARVA MARI

Õunatee mustikaga - lahtine tee, 100g


Mõnusalt mesine õunatee mustikaga, mis on iga suure ja väikese magusasõbra lemmik. Tee südame moodustab delikaatne Eestimaine õun, magusa ja tummise lihvi lisab mustikas.

Läbi müüdud
Koguse ja kohaletoimetamise viisi saab valida pärast toote lisamist ostukorvi.


Koostisosad: külmkuivatatud õun (60%) ja mustikas (27%); kontsentreeritud mahl: õun (ilma lisatud suhkruta); kaneel; aniis; nelk.

Hea teada!
Enne tee valmistamist raputage pakki, et teepuru seguneks ühtlaselt. Kuna tee on naturaalne ja suurte tükkidega, siis parima maitseelamuse saamiseks soovitame teepuru panna tassi põhja või võimalikult suurde sõela. Nii pääseb kuum vesi teepurule hästi ligi ning tulemuseks on aromaatne ja maitseküllane tee.

Valmistamine: Pange 2 teelusikat (u 6 g) teepuru ja kallake peale 2 dl keevat vett. Korraliku tõmmise saamiseks oleks hea tee läbi segada. Kui soovite kangemat teed või kasutate suuremat tassi, lisage kolmas lusikatäis teepuru. Laske tõmmata 5 minutit.

Hea nipp! Kallates purule teist korda keeva vee, saate mõnusalt kerge tee.

Säilitage toatemperatuuril kuivas ja suletud pakendis, vältige otsest päikesevalgust. Tee võib avatud pakis niiskuda, kvaliteeti see ei vähenda.

 
 

Nautisid Taevakarva marja?

Jaga seda oma sõpradega!
Läbi müüdud