Kuidas valida endale või sõbrale sobiv tee?

Teenipid

Kommenteeri
Degusteerimistel on tihti küsitud, milline on kõige parem Vesiaia tee? Tegelikult kehtib siin nagu üldse elus, et maitse üle ei vaielda. Maitseeelistusi teades leiad ka oma lemmiku
Tee proovijad justkui ootavad, et paljastaksime neile hästi hoitud saladuse. Tegelikult kehtib siin nagu üldse elus, et maitse üle ei vaielda. Kuidas vaielda, kas paremad on prantsuse, itaalia, jaapani, tai, hiina või india toidud?! Meie kogemuse järgi on tee sarnaselt muusikale meeleolu looja ja seetõttu võiks kodus olla varuks kohe rohkem maitseid - siis saab valida, millise tee päev just täna on!

Aga mõned vihjed saame siiski anda tänu degusteerimistel saadud tagasisidele.

Tugeva maitsega marjatee austajatele on kindel valik TULIPUNANE MARI, kus soleerib vaarikas ning tummisust loob mustikas.

Kes armastab õhulisemat ja kergemat jooki, võiks valida OMG;) MAASIKA, milles piparmünt-meliss lisavad maasika soleeritud maitsebuketile korraliku annuse värskust. See tee on olnud alati ka laste suur lemmik.


Magusa õuna maitse armastajad võiksid valida MALBE LADVAÕUNA, mis oleks võetud justkui kodusest õunakissell potist ja lõhnab nagu vanaema õunakook.

TAEVAKARVA MARI aga toob tassi magusa ja tummise joogi, mille mustikasisaldus ületab kõik ootused. Ilusad terved kuivatud mustikad võtavad tees oma esialgse kuju, nii et tulemuseks alati tassitäis maagilist suve.

Punase veini või pikantsete maitsete armastajad või uute maitseelamuste otsijad võiksid panustada TÕMMU SÕSARALE. Tõesti, ka must sõstar võib üllatada teistmoodi maitsega. Tüümian tasandab happesust ja tulemuseks mõnusalt kuiv järelmaitse.

Pakaselisel talvepäeval on kindel valik VÜRTSIKAS GLÖGITEE. See tee on üllatanud isegi inimesi, kes väga ingverit ei armasta - tassitäis tõelisi jõule.


Praegusel teejoomise tippajal pakume ilusat teekomplekti 6 maitsest. Proovige järgi, leidke oma lemmik ja jagage sõbraga:

Lisa kommentaar

Email again: