OMG ;-) MAASIKAS

Õunatee maasikaga - 15g


Maasikane õunatee, mis rõõmustab nii suuri kui väikeseid maiustajaid. Tee südame moodustab delikaatne Eestimaine õun. Tipus soleerib maasika-melissi-piparmündi trio.

Läbi müüdud
Koguse ja kohaletoimetamise viisi saab valida pärast toote lisamist ostukorvi.


Koostisosad: külmkuivatatud õun (60%), maasikas (27%) ja aroonia; kuivatatud piparmünt ja meliss; kontsentreeritud mahl: õun (ilma lisatud suhkruta); nelk; kaneel; aniis.

Hea teada! Enne tee valmistamist raputage pakki, et teepuru seguneks ühtlaselt. Kuna tee on naturaalne ja suurte tükkidega, siis parima maitseelamuse saamiseks soovitame teepuru panna tassi põhja või võimalikult suurde sõela. Nii pääseb kuum vesi teepurule hästi ligi ning tulemuseks on aromaatne ja maitseküllane tee.

Valmistamine: Pange 2 teelusikat (u 6 g) teepuru ja kallake peale 2 dl keevat vett. Korraliku tõmmise saamiseks oleks hea ka tee läbi segada. Kui soovite kangemat teed või kasutate suuremat tassi, lisage kolmas lusikatäis teepuru. Laske tõmmata 5 minutit.
Väikesest pakist (15g-30g) saab ühe suure kannu (1,5l) või 2 väikest kannu teed.

Hea nipp! Kallates purule teist korda keeva vee, saate mõnusalt kerge tee.

Säilitage toatemperatuuril kuivas ja suletud pakendis, vältige otsest päikesevalgust. Tee võib avatud pakis niiskuda, kvaliteeti see ei vähenda.


 
 

Nautisid OMG ;-) maasikat?

Jaga seda oma sõpradega!
Läbi müüdud